Bardzo dziękuję za gorące przyjęcie na forum
Się nie spodziewałam się

Nauczona doświadczeniem, najpierw czytam, potem pytam, żeby nie zaśmiecać, nie powielać, generalnie niepotrzebnie nie wkurzać

A bardzo liczę na Waszą pomoc.
Żarciki bardzo lubię i doceniam, nie mam zwyczaju obrażać się

Wątek zakładać powiadacie... OK. Uwielbiam fotografować, będą obrazki!

W planie mam też zrobienie innych mebli, niż kuchenne, ale będzie po kolei. Kuchnia to priorytet a spać można na bele czym
Fulicarius biologia ukierunkowana - głównie entomologia, badałam w Gorcach chrząszcze z rodziny Carabidae

Ale moje zainteresowania to także botanika, weterynaria i medycyna. Przeprowadzam się na wieś, żeby być bliżej tego wszystkiego

(jak tylko dom będzie nadawał się do zamieszkania, na razie jest w stanie dość surowym)
nebutek z takiego samego założenia wychodzę

Jeszcze raz dzięki za miłe przyjęcie i wiarę, że dam radę
