Witam .
i ja witam budowlańca .Budowanie własnego domu to potężne obciążenie ,
i to na bardzo wielu płaszczyznach . wiem co mówię ,bo sam wybudowałem dwa .
Samodzielne budowanie bardzo wydłuża okres realizacji , ale pomyślcie jak
rozwija . Ile się uczymy ,dowiadujemy , a i satysfakcja jest ogromna.
Pozdrawiam.