Jak i na nowego na forum przystało, przedstawiam się dość nieśmiało. W stolarce mam tyle doświadczenia ile mój raczkujący 8 miesięczny synek

co do sprzętu jaki posiadam to mam aż dłuto, pobijak renomowanej marki na T w cenie 12pln i piłę grzbietnicę

i marzy mi się mały warsztacik i dość niewielka linia produkcyjna

. Pozdrawiam Wszystkich Forumowiczów oraz liczę na wsparcie w dalszym rozwoju hobbistycznych (jak na razie) zainteresowań stolarstwem.