Krzyś48
Dobrze, że się podciągnąłeś u Administratora, bo ... nie pogadasz.

Jarka brzdące wiekowo prawie jak moje wnuki, sam od początku polubiłem DiDową Rodzinkę i jak wynika z reakcji Jarka, On to wie.

Dzięki Wszystkim za reakcję.
Jarku, nie dość, że pozytywne fluidy emitujesz na wizji, to tu pokazałeś klasę. Dzięki.