Od jakiegos czasu podgladam tego Polaka w USA ale mam mieszane uczucia. Troche strata czasu bo daloby sie przekazac te wiedze w znacznie krotszym czasie. Jak się facet nauczy montazu i bedzie skracal ujecia to bedzie znacznie lepiej, bo doswiadczenie z pewnoscia ma (w stolarce, nie filmowce:))