23 Czerwca 2026, 19:20:29 czas Polski

Autor Wątek: Wirtło .  (Przeczytany 6472 razy)

Offline vitter

Odp: Wirtło .
« Odpowiedź #30 dnia: 15 Stycznia 2018, 23:39:51 czas Polski »
O których Dewaltach piszesz ??

Offline L4


Offline vitter

Odp: Wirtło .
« Odpowiedź #32 dnia: 15 Stycznia 2018, 23:55:12 czas Polski »
Dzięki  :)