26 Czerwca 2026, 01:55:50 czas Polski

Autor Wątek: Pilarka tarczowa do prac remontowo-budowlanych.  (Przeczytany 1198 razy)

Offline Levy_

Pilarka tarczowa do prac remontowo-budowlanych.
« dnia: 03 Lutego 2018, 13:06:07 czas Polski »
Czołem.
W najbliższym czasie planuję zakup używanej pilarki tarczowej, powiedzmy do 400-450 PLN na allegro. Przeznaczenie miałoby być takie, że ów piła miałaby być używana do cięcia sklejki, płyty OSB, kantówki pod ścianki wewnętrzne, okazjonalnie jakieś półki czy szafki - sami wiecie. Póki co kilka modeli rzuciło mi się w oczy: Hitachi C7, Bosch GKS 190 Makita HS7601. Używa może ktoś którąś z tych pilarek?
Nie ukrywam, że zależy mi na wytrzymałości sprzętu. Co do stosunku precyzja/głębokość cięcia... Chyba bardziej skłaniałbym się na precyzję, chociaż te 50 mm głębokości byłoby wskazane.

@meridox wspomniał na czacie o zagłębiarce... no ale cóż, w tym temacie w ogóle się nie orientowałem.