Witam, wczoraj zaczął się wątek, chyba miał tytuł "Żegnam". Autor wątku się nie żegnał, tylko zapytał co się dzieje. Ciągnął się do późnych godzin nocnych, forumowicze poruszali zaistniała sytuację a dzisiaj nie mogę go w żaden sposób znaleźć, wypowiadał się przemek77, m_kola, Fulicarius, amigorg i jeszcze kilka innych osób.