Witam
Na DiD jestem już od dawna szczególnie YT filmiki oglądam jak serial z wielkim podziwem dla Jarka i żony

ale jestem jednak amatorem

i brakuje mi działu tzw: 'piaskownica' gdzie można by bez krępacji zapytać o podstawy podstaw i nie irytować innych.
Zacząłem więc pytać w działach konkretnych i liczę na wyrozumiałość
