Witam wszystkich

Jak to zwykle bywa, rejestracja nastąpiła w momencie wystąpienia problemu.
Otóż zakupiłem zagłębiarkę Dewalt i po uruchomieniu mój entuzjazm trochę opadł.
Piła przy starcie jakby rzęzi. Wydobywa z siebie jakby metaliczny dźwięk. Jak się rozkręci dźwięk znika.
Dostałem wadliwy model?
