Piąteczka dla wszystkich. Wiem że nic nie wiem, no może tylko że drzewo to rośnie w lesie a deska jest z drewna. Dłubię sobie trochę w mini warsztaciku nazywanym przez moją żonkę "norą", zero doświadczenia z drewnem i narzędziami do tego przeznaczonymi. Nie jestem nastawiony tylko na ten materiał ale wiadomo jak jest, z drewna można często zrobić coś "najłatwiej i najszybciej" jak się ma o tym pojęcie