Strona główna
Pomoc
Szukaj
Wiadomości
Recents
Kalendarz
Galeria zdjęć
Zaloguj się
Rejestracja
Show posts:
Recents
.
Witamy,
Gość
.
Zaloguj się
lub
zarejestruj
.Czy dotarł do Ciebie
email aktywacyjny?
22 Czerwca 2026, 06:37:36 czas Polski
Forum stolarskie Domidrewno.pl
»
Z sieci
»
Z sieci
»
Docisk drewniany
« poprzedni
następny »
Drukuj
Strony: [
1
]
2
Do dołu
Autor
Wątek: Docisk drewniany (Przeczytany 3295 razy)
kozio
Gość
Docisk drewniany
«
dnia:
06 Czerwca 2014, 21:53:41 czas Polski »
Witam mam pytanie.
Zaciekawił mnie taki filmik i zastanawiam się z jakiego drewna można byłoby to wykonać...
Chciałbym żeby trzymał się na wałku fi 25 około i żeby można go było umieszczać w otworach w blacie.
Pomóżcie bracia stolarze i stolarze-amatorzy
http://www.youtube.com/watch?v=fsqPRsPA8Ps#ws
«
Ostatnia zmiana: 06 Czerwca 2014, 22:12:36 czas Polski wysłana przez JarekO
»
Zapisane
tomekz
Moderator
Hero Member
Wiadomości: 5618
Ocena +65/-7
View Gallery
Odp: Docisk drewniany
«
Odpowiedź #1 dnia:
06 Czerwca 2014, 22:16:17 czas Polski »
Jesion ,buk , grab , akacja ,wiąz, dąb.
Zapisane
kozio
Gość
Odp: Docisk drewniany
«
Odpowiedź #2 dnia:
06 Czerwca 2014, 22:26:41 czas Polski »
Ciężko będzie znaleźć takie palety
Zapisane
tomekz
Moderator
Hero Member
Wiadomości: 5618
Ocena +65/-7
View Gallery
Odp: Docisk drewniany
«
Odpowiedź #3 dnia:
06 Czerwca 2014, 22:55:42 czas Polski »
z palet chcesz to robić ?
Zapisane
kozio
Gość
Odp: Docisk drewniany
«
Odpowiedź #4 dnia:
08 Czerwca 2014, 14:51:12 czas Polski »
jak prawie
wszystko do tej pory
Zapisane
tomekz
Moderator
Hero Member
Wiadomości: 5618
Ocena +65/-7
View Gallery
Odp: Docisk drewniany
«
Odpowiedź #5 dnia:
08 Czerwca 2014, 19:57:26 czas Polski »
Palety nie do tego , powietrze niszczy drewno i jest słabe . Staraj się poszukać coś lepszego i z wąskimi słojami , jest bardziej mocne.
Zapisane
studio tata
Hero Member
Wiadomości: 1129
Ocena +21/-16
View Gallery
Odp: Docisk drewniany
«
Odpowiedź #6 dnia:
08 Czerwca 2014, 22:21:24 czas Polski »
tkzw sciski zajaczki pokazywal jak zrobic Amigorg
Zapisane
kozio
Gość
Odp: Docisk drewniany
«
Odpowiedź #7 dnia:
09 Czerwca 2014, 07:53:19 czas Polski »
już wiem...
mam kolka klepek dębowych
Zapisane
krzyś48
Hero Member
Wiadomości: 4376
Ocena +23/-18
View Gallery
Odp: Docisk drewniany
«
Odpowiedź #8 dnia:
09 Czerwca 2014, 09:48:00 czas Polski »
Cytat: kozio w 09 Czerwca 2014, 07:53:19 czas Polski
Jeśli się mylę to mnie popraw!
masz szansę popraw się sam
Zapisane
tomekz
Moderator
Hero Member
Wiadomości: 5618
Ocena +65/-7
View Gallery
Odp: Docisk drewniany
«
Odpowiedź #9 dnia:
09 Czerwca 2014, 11:41:45 czas Polski »
Cytat: kozio w 09 Czerwca 2014, 07:53:19 czas Polski
mam kolka klepek dębowych
Jak mogłeś zauważyć dębinę wymieniłem jako ostatnią i to celowo , jest twarda ale , z biegiem lat staje się krucha i podatna na złamanie
Zapisane
kozio
Gość
Odp: Docisk drewniany
«
Odpowiedź #10 dnia:
09 Czerwca 2014, 14:07:52 czas Polski »
ok w takim razie zobaczę co mam w swoim małym składziku i jak wrócę do zdrowia to zaraz coś wykombinuję
Zapisane
krzyś48
Hero Member
Wiadomości: 4376
Ocena +23/-18
View Gallery
Odp: Docisk drewniany
«
Odpowiedź #11 dnia:
09 Czerwca 2014, 15:26:44 czas Polski »
Idąc za twoim mottem
należało by poprawić słowo "kolka"powinno chyba być" kilka" bo to zmienia znaczenie zdania, ale mogę się mylić ,nie wiedząc co autor miał na myśli.Sorry nie jestem upierdliwy to się wytnie
mieliśmy poprawiać jak się pomylisz
Zapisane
kozio
Gość
Odp: Docisk drewniany
«
Odpowiedź #12 dnia:
09 Czerwca 2014, 19:47:28 czas Polski »
Krzyś jesteś błyskotliwy jak dr holmes i watson w jednym
tak miało być kilka ale piszę z pozycji leżącej i niełatwo mi.
jak już dojdę do siebie po nowych turbo lekach to postaram się urzeczywistnić mój pomysł.
ps. tak poprawiajcie mnie to będę się mylił tylko raz...
... chyba że zapomnę
Zapisane
kozio
Gość
Odp: Docisk drewniany
«
Odpowiedź #13 dnia:
01 Sierpnia 2014, 18:34:11 czas Polski »
Ha mam deskę z łóżka połamanego chyba buk
zobaczę co da się zrobić i wrzucę fotkę
Zapisane
robson
Hero Member
Wiadomości: 1600
Ocena +24/-1
View Gallery
Odp: Docisk drewniany
«
Odpowiedź #14 dnia:
01 Sierpnia 2014, 21:02:25 czas Polski »
Kozio daj spokój , nie łam łóżek dla kawałka buku
Zapisane
Drukuj
Strony: [
1
]
2
Do góry
« poprzedni
następny »
Forum stolarskie Domidrewno.pl
»
Z sieci
»
Z sieci
»
Docisk drewniany