Witam wszystkich forumowiczów,
jestem początkujący w branży stolarskiej ale serducho coraz bardziej pcha mnie w tym kierunku. Na razie na koncie mam kilka realizacji na własne potrzeby tj. zabudowa kuchni, łazienki i szafy w domu. Teraz nadarzyła się okazja połączenia pracy z przyjemnością i w związku z tym rozbudowuję swój mały warsztat.