Dzień dobry forumowicze.
Braki kulturowe nadrobiłem.

W kwestii strugów mam dwie sprawy.
Po pierwsze, jakie jest przeznaczenie struga na ostatnich trzech zdjęciach pierwszego wątku (gładzik, zdzierak czy co jeszcze)?
Po drugie, odwiedziłem wczoraj Starszego Pana Stolarza i znów zrobiłem małe zakupu.

Oprócz dziesiątek dłut, pił i innych posiada o w swojej "ofercie" kompletną starą STRUGNICE za jedyne 200 zł.
Ja niestety nie posiadam u siebie wystarczająco miejsca na nią, ale ten kto ma miejsce i mieszka w okolicach Łodzi może stać się dumnym posiadaczem solidnej strugnicy z drewnianymi imadłami, dwoma stalowymi imakami i kawałkiem historii.
Jak coś to służę telefonem do Starszego Pana Stolarza.
A oto zakupy