Witam
Dzisiaj zrobiłem "Szafki" a raczej półki do zawieszania na łóżku. Jest miejsce na butelkę z wodą mineralną lub szklankę z sokiem. Jest też miejsce na telefon lub smartfona. Można też podczepić półkę na książkę, na smartfona można też zrobić stojaczek... stop, zapędziłem się

Połączenia są klejone na kołki fi 10 mm, celowo zrobiłem je widoczne, podobnie jak w wieku kufro-komody. Po namyśle blat do szafki nocnej też zrobię klejony na kołki a nie na wczepy - będzie bardziej pasować do całości, widoczne kołki, to wspólne elementy kufro-komody, szafki i półek zawieszanych.
Oczywiście półki muszę jutro wyszlifować, zaokrąglić krawędzie i pomalować. Półki są dwie: lewa i prawa.