26 Czerwca 2026, 21:05:25 czas Polski

Autor Wątek: Powitanie  (Przeczytany 964 razy)

Offline mirkap

Powitanie
« dnia: 12 Grudnia 2021, 21:24:31 czas Polski »
Witajcie.

Raczkuje. Oczekuje znaleźć tutaj odpowiedzi na dla większości zapewne błahe nurtujące mnie pytania związane z obróbka drewna itp.
Praca w drewnie jest przyjemnością!

Offline Lirorobert

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 7732
  • Ocena +11/-0
  • View Gallery
    • Zobacz profil
    • Lirorobert
Odp: Powitanie
« Odpowiedź #1 dnia: 12 Grudnia 2021, 21:56:30 czas Polski »
Witam na forum. Pomożemy powstać na obie nogi.