mily68 możemy się śmiać ale Szefu audiolką ładna jeździ ? Jeździ . Maszyny fajne ma ? Ma .
Czyli kasa z jutuba się zgadza . Stworzył fajny interes i teraz odcina kupony od swojej pracy , a że czasami (za bardzo ) zbłądzi w salonie merca czy dostanie "przypadkową " paczkę z Niemiec to co innego .
Ale fakt faktem ( w mojej opinii ) zaczyna to trochę ( czasami ) przypominać Mango zakupy a nie kanał o solarstwie .
Zawsze można nie oglądać

Ale dzięki temu jest to forum ( po części )
Boże ile to człowiek musi dać nawiasów aby bana nie dostać
