Zapowiada się pracowita zima tego roku. Ledwie jeden projekt ukończony, a tutaj taaaaaaaakie cudo wpada w ręce.
Jak widać na zdjęciach, stoi sobie chatka. I tę oto chatkę, ja szalony, podjąłem się doprowadzić do końca

Ściany, podłogi, sufity, rzeźbienia, zdobienia, itd...
Sam fakt tej realizacji napawa mnie pozytywnymi myślami. A jeśli dodać do tego jeszcze to, że te ściany, podłogi, sufity, meble, itd. mają być wykonane w takim stylu, że drugiej takiej chatki się nie znajdzie...
Zapowiada się dłuuuugi wątek

Jeszcze tylko muszę dokończyć mniejsze realizacje, i uruchamiam swoje doświadczenie Stolarsko-Ciesielsko-Snycerskie (S.C.S.) !
Trzymajcie kciuki, a ja będę was raczył (zanudzał) zdjęciami

Dobrze będzie
