Panowie

że jesteśmy uprzejmi na tym forum ,to wiadomo, i nie dziwmy się że, jak
jak ktoś trafi tutaj, to jest podejrzliwy co do naszej uprzejmości

Kolego Sylwek o ile dobrze pamiętam to byłeś przeciwnikiem" -"mimo że dałeś "+ ".Kolega Sebol9316 chyba odebrał to inaczej

Sylwek pamiętasz jak kiedyś ,zasugerowałem osobie która nie przedstawiła się(a została potraktowana "-") żeby się przedstawiła

i zgadnij ile "-" dostalem

ale rekordzistą to chyba jest Miły68 jemu "-"ktoś daje nawet jak się nie wypowiada na forum