23 Czerwca 2026, 21:43:15 czas Polski

Autor Wątek: Szkatułka drewniana  (Przeczytany 4101 razy)

Offline pawel49

Odp: Szkatułka drewniana
« Odpowiedź #15 dnia: 20 Grudnia 2014, 10:18:47 czas Polski »
Szkatułka już gotowa od kilku dni, przekazana w odpowiednie ręce. Została potraktowana białą bejcą 3 razy (bejca DRAGON z leroy za 10zł) i potem 2 razy lakierem bezbarwnym 3v3. Zdjęć nie będę wrzucał, bo praktycznie różnicy żadnej nie widać (na zdjęciach, bo z rzeczywistości widać).

Ogólnie biały kolor to raczej duży problem, trzeba dbać o czystość, uważać. Gdzieniegdzie widać jakiś mały fafoł czy miniwłosek, ale jest bardzo dobrze. Po 3-krotnym naniesieniu bejcy półki się powyginały trochę, środkowe nie chciały jeździć po prowadnicach (trzeba było szlifować). Ale koniec końców udało się. Dziękuję za opinie i rady.

Offline JarekO

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1915
  • Ocena +26/-4
  • Centrum dowodzenia
  • View Gallery
    • Zobacz profil
    • Domidrewno.pl
Odp: Szkatułka drewniana
« Odpowiedź #16 dnia: 20 Grudnia 2014, 11:15:26 czas Polski »
A my dziękujemy za fotki i opis :) i czekamy na kolejne realizacje :)
----------------------------------------
Pozdrawiam
Jarek