Strona główna
Pomoc
Szukaj
Wiadomości
Recents
Kalendarz
Galeria zdjęć
Zaloguj się
Rejestracja
Show posts:
Recents
.
Witamy,
Gość
.
Zaloguj się
lub
zarejestruj
.Czy dotarł do Ciebie
email aktywacyjny?
24 Czerwca 2026, 00:28:35 czas Polski
Forum stolarskie Domidrewno.pl
»
Realizacje krok po kroku
»
Krok po kroku (realizacje własne)
»
Ozdoby świąteczne.
« poprzedni
następny »
Drukuj
Strony: [
1
]
Do dołu
Autor
Wątek: Ozdoby świąteczne. (Przeczytany 1611 razy)
Mariusz Płaszczyk
Jr. Member
Wiadomości: 95
Ocena +33/-0
View Gallery
Ozdoby świąteczne.
«
dnia:
24 Grudnia 2014, 21:04:35 czas Polski »
Witam. Jak co roku, od roku robię reniferki. Ostatnio robiłem je na włosówce. Teraz mam piłę taśmową i było to o wiele łatwiejsze. Dla poćwiczenia skilla jednego wykonałem w całości ręcznie. Poniżej zamieszczam filmiki:
Wesołych Świąt!
Zapisane
Mariusz Płaszczyk
Jr. Member
Wiadomości: 95
Ocena +33/-0
View Gallery
Odp: Ozdoby świąteczne.
«
Odpowiedź #1 dnia:
24 Grudnia 2014, 21:45:01 czas Polski »
To jest jakieś dziwne. Ta sama historia co chwilę. Na podglądzie wszystko jest ok, a po paru minuta link niepoprawny....
I znowu to samo. Szlag mnie jasny trafi.
Co w tym jest niepoprawnego? url=http://www.youtube.com/watch?v=b4mO45G_xBI#ws
«
Ostatnia zmiana: 24 Grudnia 2014, 21:48:01 czas Polski wysłana przez Mariusz Płaszczyk
»
Zapisane
Paweł 46
Hero Member
Wiadomości: 1909
Ocena +35/-35
View Gallery
Odp: Ozdoby świąteczne.
«
Odpowiedź #2 dnia:
24 Grudnia 2014, 21:48:05 czas Polski »
Wklejasz sam link i z https robisz http.
Zapisane
Wbity wkręt trzyma lepiej jak wkręcony gwóźdź
Nic na siłę, wszystko młotkiem.
Pragmatyczny Przemek
Hero Member
Wiadomości: 1192
Ocena +11/-7
View Gallery
Odp: Ozdoby świąteczne.
«
Odpowiedź #3 dnia:
24 Grudnia 2014, 22:04:51 czas Polski »
Cięcie tego ręcznie to prawdziwa masakra.
Skill podniesiony o 10
Zapisane
Mariusz Płaszczyk
Jr. Member
Wiadomości: 95
Ocena +33/-0
View Gallery
Odp: Ozdoby świąteczne.
«
Odpowiedź #4 dnia:
24 Grudnia 2014, 22:09:48 czas Polski »
Cytat: Paweł 46 w 24 Grudnia 2014, 21:48:05 czas Polski
Wklejasz sam link i z https robisz http.
No i tak zrobilem. W podglądzie działa, a w wiadomości nie...
Zrobimy więc tak:
http://youtu.be/b4mO45G_xBI
http://youtu.be/COg5o51TSQ0
«
Ostatnia zmiana: 24 Grudnia 2014, 22:14:48 czas Polski wysłana przez Mariusz Płaszczyk
»
Zapisane
Drukuj
Strony: [
1
]
Do góry
« poprzedni
następny »
Forum stolarskie Domidrewno.pl
»
Realizacje krok po kroku
»
Krok po kroku (realizacje własne)
»
Ozdoby świąteczne.