Witam .
Przedstawiam krzesło ,zakupione na giełdzie staroci
Mebel ten jest z początku XX w. w stylu eklektycznym i
został wykonany z orzecha.
Krzesło te było wielokrotnie naprawiane ,najpierw ktoś próbował
nieudolnie posklejać następnie skołkować ,aby w końcu poskręcać
ordynarnymi śrubami . Do mnie trafił w kawałkach .
Wiele jego elementów jest do wymiany ,zostały
,,przeżarte przez kołatki .
Pozdrawiam