Moim zdaniem mogą być dobre do klejonki, jednocześnie ściskają z dwóch stron, tzn ściskają klejonkę i jednocześnie zapobiegają wybrzuszeniu. Ja bym tylko zamiast tego klocka zrobił z obu stron tak jak z tej ze śrubą, tylko stałą stopkę. Mam nadzieję że rozumiecie o co mi chodzi?