Dziękuję wszystkim za komentarze

Nie spodziewałem się, że będą jakieś pozytywy a tu same pozytywy

Perkusja nie moja, to moja dziewczyna robiła te zdjęcia( podobno ta perkusja występowała w filmie "Kogel mogel", Wjechała na przyczepie w scenie z weselem). Poprawiłem według porad, za które dziękuję jeszcze bardziej. Z połączeniami na ucios mam jeden problem(choc nie wiem czy to problem) a mianowicie, grubośc tych deseczek to 10mm. Jeśli dam ucios to boję się, że przy klejeniu będzie "pływac" pod ściskami. Myślałem o kołkach ale musiały by one byc bardzo krótkie. Czy takie krótkie kołki fi6 by wystarczyły aby wyeliminowac problem z klejeniem?