Nie jest to może super extra wykonanie ale po małych próbach działa i to najważniejsze . Rama wykonana z profili L i rurek 3/4 cala. Nogi wzmocnione drutem żebrowanym 8 mm. Blat płyta wiórowa wyfrezowana na 5 mm pod płytę plexi do której przykręciłem frezarkę, mocowanie miało być inne ale to wydaje mi się lepsze choć mocno upierdliwe

. Przewód 3x2,5 ,włącznik podwójny włożony w puszkę, gniazdko, wtyczka i to chyba by było wszystko. A zapomniałem o przykładnicy, która to chwilowo pożyczona jest z przystawki do dymy.