Ogólnie zalezy to od ilości i "mocy" słońca a nie od temperatury.
Nie wiem czy dobrze będzie widać
Drzwi strona na wschód,osłonięte od południa,no trochę się zwlekało z zrywaniem taśmy i zdziwko taśma odeszła klej został na futrynie.
Nie bardzo widać bo to na piętrze,a i zapału do usunięcia dziadostwa brak.
Tak że jak taśma nie potrzebna,to lepiej zerwać