Strona główna
Pomoc
Szukaj
Wiadomości
Recents
Kalendarz
Galeria zdjęć
Zaloguj się
Rejestracja
Show posts:
Recents
.
Witamy,
Gość
.
Zaloguj się
lub
zarejestruj
.Czy dotarł do Ciebie
email aktywacyjny?
23 Czerwca 2026, 09:06:14 czas Polski
Forum stolarskie Domidrewno.pl
»
Forum Domidrewno
»
Hyde Park Domidrewno
»
Bieżące... roboty :)
« poprzedni
następny »
Drukuj
Strony:
1
...
93
94
95
[
96
]
97
98
99
...
141
Do dołu
Autor
Wątek: Bieżące... roboty :) (Przeczytany 322211 razy)
kozio
Gość
Odp: Bieżące... roboty :)
«
Odpowiedź #1425 dnia:
06 Grudnia 2016, 20:21:53 czas Polski »
Dokładnie. A czemu metalowe?
Zapisane
maniek7
Sr. Member
Wiadomości: 313
Ocena +0/-0
View Gallery
Odp: Bieżące... roboty :)
«
Odpowiedź #1426 dnia:
06 Grudnia 2016, 20:23:52 czas Polski »
Jeszcze nie zdecydowałem tylko chcę sie ogarnąć bo nie wiem z której strony zacząć
Zapisane
przemek77
Gość
Odp: Bieżące... roboty :)
«
Odpowiedź #1427 dnia:
06 Grudnia 2016, 20:24:11 czas Polski »
Zrób skrzynki z płyty . Wyglądają przyjaźniej dla oka , tym bardziej ,że to do dziecięcego pokoju . Rozejrzyj się za prowadnicami rolkowymi , kulkowymi , tandemami . Obejrzyj je sobie na necie , popatrz na ceny i daj znać
Zapisane
maniek7
Sr. Member
Wiadomości: 313
Ocena +0/-0
View Gallery
Odp: Bieżące... roboty :)
«
Odpowiedź #1428 dnia:
06 Grudnia 2016, 20:24:32 czas Polski »
Jeśli głębokość całkowita 400 to prowadnice 350?
Zapisane
przemek77
Gość
Odp: Bieżące... roboty :)
«
Odpowiedź #1429 dnia:
06 Grudnia 2016, 20:25:53 czas Polski »
Zeleży jaki system . Przy rolkowych możesz zrobić 370mm
Zapisane
maniek7
Sr. Member
Wiadomości: 313
Ocena +0/-0
View Gallery
Odp: Bieżące... roboty :)
«
Odpowiedź #1430 dnia:
06 Grudnia 2016, 20:28:23 czas Polski »
OK, jeszcze Was będę męczył ale nie dziś- niestety na nockę trzeba się zbierać
spokojnej nocy Panowie
Zapisane
przemek77
Gość
Odp: Bieżące... roboty :)
«
Odpowiedź #1431 dnia:
06 Grudnia 2016, 20:28:55 czas Polski »
Dzięki Wzajemnie
Zapisane
Pragmatyczny Przemek
Hero Member
Wiadomości: 1192
Ocena +11/-7
View Gallery
Odp: Bieżące... roboty :)
«
Odpowiedź #1432 dnia:
11 Grudnia 2016, 11:41:42 czas Polski »
Jakie polecacie nóżki meblowe (mogą być niskie) które można regulować od środka?
Czy takie coś jak w załączniku da się regulować?
Zapisane
m_kola
Gość
Odp: Bieżące... roboty :)
«
Odpowiedź #1433 dnia:
11 Grudnia 2016, 11:47:41 czas Polski »
Używałem kiedyś
takich
i są ok. Link przypadkowy, kupowałem lokalnie.
Zapisane
jara
Sr. Member
Wiadomości: 363
Ocena +0/-0
View Gallery
Odp: Bieżące... roboty :)
«
Odpowiedź #1434 dnia:
11 Grudnia 2016, 19:59:28 czas Polski »
Mam do ocieplenia bramę garażową blaszaną. Jedną ociepliłem styropianem 20 mm i pomalowałem. Tym razem zastanawiam się na ekranem zagrzejnikowym o gr 5 mm- to trochę mało więc ciekawą alternatywą jest pianka polietylenowa gr 20mm taka jak
http://allegro.pl/pianka-polietylenowa-gr-20mm-na-metry-tanio-20-2cm-i6276456804.html#thumb/2
Co myślicie ? Szkoda, że nie ma maty aluminiowej takiej jak ta "ekran zagrzejnikowy" o gr 20mm.
Zapisane
peter
Full Member
Wiadomości: 203
Ocena +0/-0
View Gallery
Odp: Bieżące... roboty :)
«
Odpowiedź #1435 dnia:
11 Grudnia 2016, 21:36:58 czas Polski »
ale można nakleić ekran na styropian 20mm
Zapisane
maniek7
Sr. Member
Wiadomości: 313
Ocena +0/-0
View Gallery
Odp: Bieżące... roboty :)
«
Odpowiedź #1436 dnia:
11 Grudnia 2016, 22:35:34 czas Polski »
kola
te nóżki są świetne, jeszcze takich nie widziałem, przydadzą się bo niedługo robię meble dla dzieci
Zapisane
jara
Sr. Member
Wiadomości: 363
Ocena +0/-0
View Gallery
Odp: Bieżące... roboty :)
«
Odpowiedź #1437 dnia:
12 Grudnia 2016, 05:21:20 czas Polski »
peter
Też to rozważam przykleić styropian 20 mm i na to ekran 3 mm minusem tego rozwiązania jest podwójne klejenie czyli najpierw styropian i na to ekran (a pianka polietylenowa nie potrzebuje ekranu bo jest w miarę odporna mechanicznie i na czynniki atmosferyczne) - nie wiem czym to kleić by z czasem nie odpadło, wcześniejsze drzwi ze styropianem kleiłem pianką niskoprężną i dodatkowe mocowanie blaszkami i drutem.
Zapisane
krzysiek_z
Gość
Odp: Bieżące... roboty :)
«
Odpowiedź #1438 dnia:
12 Grudnia 2016, 10:58:46 czas Polski »
A powieszone szafki sprawdzam tak. Przyznać się, który ma taki ładny uśmiech ?
Zapisane
m_kola
Gość
Odp: Bieżące... roboty :)
«
Odpowiedź #1439 dnia:
12 Grudnia 2016, 11:05:38 czas Polski »
Przecież widać, że od spodu szafka podparta rurą to co to za sztuka
Swoją drogą.. albo duża szafka, albo mały Krzyś
Zapisane
Drukuj
Strony:
1
...
93
94
95
[
96
]
97
98
99
...
141
Do góry
« poprzedni
następny »
Forum stolarskie Domidrewno.pl
»
Forum Domidrewno
»
Hyde Park Domidrewno
»
Bieżące... roboty :)