to jest szafka kuchenna pod płytę indukcyjną, blat 38mm. kilka razy się spotkałem że płyta indukcyjna miała aż 55 mm grubości bo wystają 4 takie okrągłe wiatraczki. bez tej obniżonej płyty nie zmieściłbym indukcji, nie chce aby te wiatraczki dmuchały ciepłe powietrze do szuflady ze sztućcami więc daję tą płytę obniżoną. ostatnio przy blacie 3 cm x 60 cm głębokości, i płytce na ścianie 2 cm to musiałem obniżyć płytę i dać profil aluminiowy oklejony od czoła bo mi 1 cm tej listeweczki wychodził, a to by się nie utrzymało. najgorsze są płyty gazowe które mają doprowadzenie gazu od spodu na środku, normalnie ostatnia którą montowałem mimo zastosowania specjalnego kolanka wystawała tyle że tarła o ściankę tylną szuflady blumowskiej niskiej czyli 85.
to są prowadnice blum antaro. tej kuchni będzie ich 9
no i powiększone szafki górne tj o wys 108 cm na troje klap podnoszonych na aventosach