Jak już wszystko będzie to chcę wynieść co się da pod biurko na podwieszane tacki czy półki - tak żeby móc odchylić od dołu, podłączyć i podczepić żeby nie przeszkadzało. Blat biurka nie dochodzi do ściany (nastawka jest cofnięta) więc mam tam jeszcze trochę miejsca do którego nawet bym sięgnął z góry żeby włączyć listwę. Gniazdka do ładowarek pewnie dam pod biurkiem z przodu, obok miejsca na stacjonarny komputer, bo je podłączam tylko jak jest potrzeba.