Siedzisko jednak zrobiłem na ciasno, w galerii widać, tylko, że musiałem składać wszystko na raz. Nieźle się napociłem

A tam nie ma żadnego koreczka tylko taki głupkowaty słój wyszedł, w galerii powinno być widać, a jeśli nie to cyknę fotkę dla niedowiarków
