I jak tu lubić poniedziałek. Rozebrałem szafkę nocną na kawałki (zrobiona 20 lat temu), postanowiłem nafrezować boki, spód i nowy blat drewniany pod HDF, przedtem byłą przybita na wprost

. Wszystko było by ok, gdyby nie fakt, że jeden bok nafrezowałem nie z tej strony

. Cóż, dorobiłem już nowy bok, okleiłem... Nie poddawam się

. Idę robić dalej