Co tego stojaka, to mój to nie wolfcraft tylko jakiś zamiennik, wylicytowałem go kiedyś za 20 dychy, jutro sprawdzę co to za firma jakby był ktoś zainteresowany. Co do samego używania, to ze zwyczajną wkrętarką nie jest dobrze, trzeba go mocno cisnąć przez te sprężyny, nawet przy pracy mniejszymi wiertłami. Przy pracy odczuwalna jest strata mocy w stosunku do wiercenia z ręki, słabo przenosi moc wkrętarki. Jeżeli chodzi o moją opinię to drugi raz bym nie kupił.