Niepotrzebnie tak wysilałeś umysł, bo dobrze napisałem zaprawy w sloikach tzn drzemy, ogórki itp
A u mnie we wiosce nazywa się na to przetwory
Całe życie się człowiek uczy-dzięki za lekcję,nie miałem nic złego na myśli i myślałem że na prawdę wkradł się chochlik
I ostatnie szare komórki szlag trafił niepotrzebnie.
Od teraz pewnie będę pisał same głupoty
Będziecie musieli z tym żyć