Spec- tam jest na szerokość klejone.
kleiłem z mdf całe drzwi pokojowe -ramiaki , filongi itd. 
Kurde jakoś nie mogę sobie wyobrazić tego później polakierowanego. Chyba, że jest to gdzieś na sztywno i nie pracuje specjalnie.
Jedno wiem na pewno. Skoro TomekZ mówi, że można to KUŹWA MOŻNA !

Młody jeszcze jestem i nie wszystko widziałem. Na szczęście uciekam od MDFu
