Olej kujawski jest bardzo dobry do desek do krojenia , do tłuczenia kotletów i wszystkich innych prac związanych z żywnością.
Można też użyć oliwy z oliwek , rafinatu albo z pierwszego tłoczenia.
Deski te trzeba co jakiś czas ponownie smarować ( specjalnie nie używam określenia "olejować" ) olejem spożywczym i najlepiej rzadko myć wodą z detergentem a częściej używać ręcznika papierowego.