Panowie, żeby nie było nieporozumienia:
- jak ktoś pisze ,że do olejowania drewna używa oleju rzepakowego , kokosowego lub czegoś podobnego to zawsze będę protestował i wyszydzał takie pomysły,
- jeżeli ktoś napisze ,że do konserwacji deski do krojenia użył oleju jadalnego ( poza kokosowym - bo szybko jełczeje śmierdząc) to zawsze się z nim zgodzę , bo tak robię od 25 lat albo i dłużej.
Konserwacja deski do krojenia a olejowanie drewna to dwie różne operacje.
