Ale ja od początku mówię, że to na około miesiąc jest. Chodziło o tymczasowe wypełnienie żeby wiatr nie pizgał. Przy okazji zdjąłem wymiary by na warsztacie zrobić takie jak trzeba.
Ale już dobra dobra. Taśme zdejmę.
Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk