nie wiem czy Ciebie nie zmartwie
ale takie strugi tj z pchlich targow dobre sa najczescie do nauki historii
, sam mam takie zapedy zbieracze
Trzeba uwazac , bo czlowiek w szybkim tepie obrosnie w przedmioty niekoniecznie nadajace sie do pracy
NIe jest to tylko moja opinia , ale lepiej kupic jeden, dwa dobry ew bardzo dobry
do pracy
KOniec koncow moze sie okazac ze te okazje na pchlim targu dadza sume dobrego Lie Nielsena
