Pod tą blachą to się piesek ugotuje latem , a zimą zmarznie .
dach zrób z płyty osb lub sklejki ( od spodu styropian )i na to papa dachówkowa . Kupisz w (casto ) bryty na sztuki do tego troszke krótkich wkrętów - płaskie od spodu łba ( 2 - 3 szt na bryt ) . Sam zmontujesz , pierwszy bryt przykręcasz do góry nogami prostą krawędzią do dolnej krawędzi daszku , a następne już tak , jak leży dachówka . Nie zapomni zerwać foli z lewej strony , by papa mogła się sama posklejać od ciepła .