A z ciekawości jak wygląda taki z puszek bo to dla mnie nowość
Nie będe śmiecił , bo pytasz.
Będę taki robił oraz dachowy (blacha trapezowa ) do warsztatu
Puszki z odpowiednio wyciętętymi denkami skleja sie silikonem w rury , a potem uklada w rzędy . Całość leży na foli odblaskowej ocieplonej wełną od spodu w skrzyni przykrytej szkłem lub poliwęglanem .Dolot powietrza pcha wetylatorek , a na wylocie 60- 80*.

Zastosowanie : dosuszanie drewna , piwnicy , dogrzanie garażu itp
