Wczoraj zacząłem robić podnoszenie do frezarki. Wykonane w całości ze sklejki 18mm, pręt M12, nakrętka "zatopiona" pomiędzy dwoma płytkami sklejki. Całość jeszcze do góry nogami, ale działa (podnośnik podpatrzony z jakiegoś filmu, dostosowany wymiarami do mojego Parkside. Na szybko wymyśliłem sobie wykonywanie kółek w sklejce, nawiercony otwór 6mm w elemencie przytrzymującym i frezowanie na dwa razy. Kółka wychodzą idealne