Mamy sezon aranżacji ogrodowych, donice, kwiaty, rabaty...
Coraz ciekawsze konstrukcje przedstawiają koledzy - teraz ja. W dwa dni nie dam rady, ale do przyszłego sezonu kto wie....
Oglądałem zdjęcia amerykańskich czoperów, może uda mi się zrobić z drewna taką uproszczoną, ogrodową wersję, z donicą z kwiatami zamiast silnika.
Różnych ścinków odpadów mam sporo: bak mogę wyciąć z pniaka na taśmowce, koła ze sklejki oklejonej drewnem. Kto wie?