Cześć. Mam na imię Paweł, mam 26 lat, mieszkam w Lublinie. Powoli rozpoczynam swoją przygodę z drewnem. Chyba najbardziej podoba mi się praca strugiem

Jako mało doswiadczona osoba liczę na waszą pomoc i rady.
Wysłane z mojego GT-I9070 przy użyciu Tapatalka