Dla porównania - od dłuższego czasu mam Freuda LG1C, 22 zęby, gr. zęba 3,2. Tnę Mlt100 i jeszcze nie widziałem przypadku męczenia się piły, nawet przy grubych, twardych kantówach /cięcie na pełnym wysuwie tarczy/ Trzeba troszkę wolniej prowadzić materiał i po problemie. Cięcie naprawdę ładne, czyściutkie i ciche. Jedyny mankament dla mnie to, że mocno śmieci - ale też nie wiem jak inne tarcze tego przeznaczenia. Tak naprawdę to zmieniam ją dość rzadko bo i w poprzek tnie niezgorzej, chyba że coś wymagającego to wtedy podmianka. Tylko ta cena

Łaskawie sprzedali mi za 130 brutto i już ze smutną miną.