Witam
Przeczytałem stary wątek ,w którym dość niepochlebnie wyrażano się o piłach firmy Kirschen.
Mam pytanie ,czy ktoś ma może inne ,pozytywne doświadczenia z używania tych pił ?
Pytam bo zastanawiam się nad zakupem piły tej firmy , wydatek znowu nie jest taki duży ale też i nikt nie lubi wyrzucać pieniędzy w błoto. Z drugiej strony, mam nóż do router'a z tej firmy ostrzyłem go dwa miesiące temu od tego czasu używałem go kilkanaście razy i to dość intensywnie - nóż jest ciągle dobrze żeby nie powiedzieć doskonale ostry.
Będę wdzięczny za opinie.
Pozdrawiam