25 Czerwca 2026, 19:52:08 czas Polski

Autor Wątek: Kupię UKOŚNICĘ | ~250mm  (Przeczytany 1111 razy)

Offline ooak

Kupię UKOŚNICĘ | ~250mm
« dnia: 30 Lipca 2015, 16:06:58 czas Polski »
Witam!

Tak jak w tytule, poszukuję używanej ukośnicy, może być Metabo kgs 254,  Makita ls1013m jakiś DeWalt, generalnie coś z półki "nie marketowej" koniecznie z posuwem i piłą w okolicach 250mm - 195 i 215 odpadają.

Jeśli z tego nic nie wyjdzie, to chętnie przygarnę też lildowego Parkside jako tymczasową, jeśli ktoś chciałby się pozbyć.

Pozdrawiam