Podawałem wymiar z projektu, który zakupiłem. To jest stolik mobilny, wiec autor pewnie przemyślał ten wymiar. Używanie go częściej stacjonarnie, to tak jak piszesz, 548 to mało. Dlatego też w komplecie są plany zrobienia dostawek 1400x536 (dwie sztuki).
Zastanawiam się nad powiększeniem tego blatu, ale to wiąże się modyfikacją większości formatek.