Warto byłoby porozmawiać o konstrukcjach maszyn stolarskich typu SAM, które użytkownicy DiD mają w swoich warsztatach. Sam jestem użytkownikiem takich maszyn (pilarko-frezarka, szlifierka długotaśmowa, tokarka) i ich projektantem oraz konstruktorem. Pozdrawiam wszystkich fanów stolarstwa oraz prac nad własnymi konstrukcjami maszyn użytecznych do pracy z drewnem.