Cześć,
właśnie wracam z empiku, udało mi się znaleźć jeszcze jeden i kupić ostatnią sztukę!

Przy okazji dokupiłem Stolarstwo, też z Arkady.
Dzięki wszystkim za odpowiedzi, zwłaszcza @Henry, pomogłeś bardzo

@kerry, kurczę, tego nie widziałem. Gdybyśmy się zgrali w czasie 2 godziny wcześniej to pewnie zaoszczędziłbym te 20 zł

Ale cóż, ważne, że książka jest już u mnie. Dzięki za pomoc!