22 Czerwca 2026, 12:29:10 czas Polski

Autor Wątek: Drewutnia z Pomieszczeniem Gospodarczym  (Przeczytany 8643 razy)

Offline Dreluks

Odp: Drewutnia z Pomieszczeniem Gospodarczym
« Odpowiedź #30 dnia: 28 Września 2013, 21:46:26 czas Polski »
Witam,
No jest wiele na tego typu wypowiedź zdań, które znamy doskonale wszyscy. Ja uważam, że trzeba mimo wszystko brać co wpadnie do roboty i rynek sam się umocni pod warunkiem, że dobrze jest robota zrobiona ;)
---------------------------------------

pozdrawiam,
Łukasz - Dreluks